• Wyniki rekrutacji

• Listy uczniów klas pierwszych oraz klas czwartych z podziałem na oddziały będą dostępne na gazetce szkolnej obok sekretariatu po zakończonej rekrutacji

Publikacja listy uczniów przyjętych do szkoły

Wyniki rekrutacji podaje się do publicznej wiadomości, podając imię i nazwisko kandydata oraz adnotację, czy został przyjęty czy nieprzyjęty do danej placówki.

Listy takie są umieszczane w widocznym miejscu, w siedzibie danego publicznego przedszkola, szkoły, czy innej placówki.

W związku z powyższymi informacjami lista uczniów przyjętych do klasy I Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Raciborzu im. Jana III Sobieskiego umieszczona będzie w widocznym miejscu w siedzibie szkoły - gazetka szkolna znajdująca się obok sekretariatu głównego.

Kandydaci do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Raciborzu im. Jana III Sobieskiego mieszkający w obwodzie SP15 przyjmowani są automatycznie.

Prosimy rodziców kandydatów do pierwszej klasy o wypełnienie odpowiedniej dokumentacji (zgodnie z Regulaminem rekrutacji)

Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do uprawiania sportu w klasie ogólnorozwojowej należy donieść do (termin będzie podany wkrótce)