• Rekrutacja do klas czwartych sportowych - wnioski i regulamin

• Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego w Raciborzu ogłasza nabór do klas pierwszych sportowych ogólnorozwojowych oraz czwartych klas sportowych o profilu pływanie, o profilu lekkoatletyka lub o profilu piłka nożna.

Szkolenie sportowe w oddziałach sportowych odbywa się od klasy czwartej do ósmej.

Zapewniamy bezpłatne treningi pod opieką wykwalifikowanych trenerów, promujemy zdrową rywalizację w duchu fair play

oraz gwarantujemy możliwość sprawdzenia się w zawodach sportowych o różnym zasięgu.

Uczniowie naszych klas sportowych osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i w sporcie, godnie reprezentują  szkołę i często są wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Śląska i Mistrzostw Polski.

Dla kandydatów na uczniów klas o profilu sportowym w marcu lub kwietniu przeprowadza się test sprawnościowy w zakresie ogólnej sprawności fizycznej/podstawowych umiejętności pływackich.

Wniosek do pobrania zamieszczony jest poniżej. Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami można składać osobiście w sekretariacie szkoły lub zeskanowane przesłać mailem na adres szkoły sp15@op.pl

Klasa czwarta sportowa zostanie utworzona pod warunkiem uzbierania się minimum 22 uczniów.

Druki oraz terminy pojawią sie po ogłoszeniu zarządzenia Prezydenta Miasta Raciorza o harmonogramie rekrutacji do szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Racibórz

Wniosek Dostępny w sekretariacie szkoły
          Regulamin naboru uczniów do klasy czwartej sportowej o profilu pływanie, profilu lekkoatletyka lub o profilu piłka nożna w Szkole Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Raciborzu
          Harmonogram naboru do klas sportowych