• Bezpłatny kreator zdjęć do mLegitymacji

   Wykonywanie zdjęć do oficjalnych dokumentów wcale nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza kiedy chce się je wykonać z domu. W odpowiedzi na tę właśnie potrzebę, powstał bezpłatny kreator zdjęć do mLegitymacji, który w krótką chwilę przeprowadzi Cię przez proces tworzenia idealnych zdjęć do twojej elektronicznej legitymacji ‒ i to wszystko z poziomu smartfonu!

   Wykonaj zdjęcie w kilka sekund

   Generator zdjęć do HYPERLINK "https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji"mLegitymacji wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji i w przykładny sposób przekształci Twoje zdjęcia zrobione smartfonem, w fotografie spełniające wszystkie wymogi mLegitymacji.

    

   Twoim zadaniem jest przygotowanie zdjęcia, które może zrobić koleżanka/kolega lub członek Twojej rodziny. Przez cały proces przygotowywania zdjęcia możesz przejść z poziomu twojego smartfona - wystarczy, że klikniesz w link i wejdziesz na stronę Kreatora, który poprowadzi Cię krok po kroku. Następnie, oprogramowanie w kilka sekund przerobi twoją fotografię, usuwając z niej tło, poprawiając oświetlenie i odpowiednio przycinając. W rezultacie otrzymasz gotową do wysłania fotografię do mLegitymacji, która spełnia wszystkie oficjalne kryteria.

    

   Podczas wykonywania zdjęcia pamiętaj o następujących zasadach:

   • Patrz prosto w obiektyw i nie przechylaj głowy na boki.

   • Stój wyprostowany.

   • Zadbaj o to, by na twojej twarzy nie było żadnych cieni - dobrym miejscem może być ściana na przeciwko okna.

   • Miej zamknięte usta.

    

   Możesz wgrać tyle zdjęć, ile tylko chcesz, a potem wybrać najkorzystniejszą wersję.

    

   Teraz pałeczkę przejmuje Kreator, który automatycznie i w kilka sekund przygotowuje dla Ciebie bezpłatnie zdjęcia do legitymacji - ze stuprocentową gwarancją akceptacji.

   Wystarczy tylko przesłać zdjęcia do dziennika elektronicznego.

   Gdy Kreator zakończy swoje działanie, ty możesz spokojnie zapisać zdjęcia na dysku, a następnie przesłać je do dziennika elektronicznego. I to wszystko - możesz cieszyć się swoją nową legitymacją elektroniczną.

   Twoje dane również są bezpiecznie, ponieważ na żadnym etapie oprogramowanie nie zapisuje Twoich zdjęć, a połączenie dodatkowo jest szyfrowane z certyfikatami SSL.

   Generator zdjęć do mLegitymacji

   Link do Kreatora znajdziesz tutaj: https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji

   Postępuj z instrukcjami dostępnymi na stronie.