• Informacja Biura Rzecznika Praw Dziecka o Dziecięcym Telefonie Zaufania i czacie internetowym dla dzieci i młodzieży

• Ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada 2021 zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Poniżej przekazujemy link do strony Rzecznika Praw Dziecka, na której znajdą Państwo wszystkie informacje związane z Dziecięcym Telefonem Zaufania RPD: https://brpd.gov.pl/dzieciecy-telefon-zaufania-rzecznika-praw-dziecka/

Biuro Rzecznika Praw Dziecka informuje, że Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12 działa teraz całodobowo. Telefon jest nieodpłatny, podobnie jak prowadzony przez profesjonalnych psychologów dedykowany młodym ludziom czat internetowy. Czat nie wymaga logowania ani instalowania aplikacji. Komunikacja odbywa się na stronie internetowej rzecznika – brpd.gov.pl.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Rzecznika Praw Dziecka...