• Warunki korzystania z boisk szkolnych

•

Warunki korzystania z boisk szkolnych, czasie obowiązywania na terenie kraju stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

• Do czasu wejścia na płytę boiska obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania  ust i nosa, przy pomocy odzieży, jej części lub maseczki.

• Osoby przebywających na płycie boiska, podczas uprawiania sportu, nie mają obowiązku zakrywania ust i nosa.

• Na jednym boisku może w tym samym czasie przebywać nie więcej niż 6 osób i 1 trener lub 1 opiekun,  z wyłączeniem osób niezbędnych do obsługi boisk.

• Obowiązuje bezwzględny zakaz prowadzenia zajęć grupowych, gier zespołowych powyżej 6 osób na jednym boisku.

• Zalecane jest zachowanie możliwie jak najczęściej bezpiecznego dystansu podczas  uprawiania sportu.

• Nie podajemy sobie rąk, nie przybijamy piątek itp.

• Dzieci do ukończenia 13 roku życia mogą dotrzeć na boisko wyłącznie pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub innej osoby dorosłej.

• Ze względu na limit osób mogących przebywać na boisku (6 osób) uprasza się, aby opiekunowie dzieci nie przebywali na terenie boiska.

• Na terenie boiska nie ma możliwości korzystania z szatni. Prosimy                 o przychodzenie na boisko w stroju i obuwiu sportowym.

•  Na terenie boiska nie ma  możliwości korzystania z węzła sanitarnego            z wyjątkiem toalety.

• Toaleta jest myta i dezynfekowana środkami chemicznymi po każdej grupie osób korzystających z boisk.

• Urządzenia  sportowe stanowiące wyposażenie boisk są dezynfekowane po  każdej grupie osób korzystających z boisk.

• Osoby korzystające z boisk są obowiązane do dezynfekcji rąk przy wchodzeniu i wychodzeniu z obiektu.

Ustalenia organizacyjne:

• Wprowadza się rezerwację terminów korzystania z boisk.

Rezerwacji można dokonać :

• od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 20.00

• w  sobotę w godzinach od 11.00 do 18.00

Telefon kontaktowy: 501-246-152

Rezerwacji dokonuje osoba pełnoletnia.

Podczas rezerwacji należy podać:

• swoje imię i nazwisko

• numer  telefonu

• datę oraz godzinę rezerwacji

• ilość osób korzystających z boisk

• Wejście na boiska odbywa się o pełnych godzinach.

Korzystanie z boisk trwa 45 minut, potem jest 15 minutowa przerwa na niezbędne prace dezynfekcyjne.

• Nie ma możliwości wypożyczania piłek. Osoby korzystające z boisk przynoszą swoje piłki.  Przy wchodzeniu i wychodzeniu z obiektu piłki są dezynfekowane przez obsługę boiska.

• Prowadzony jest rejestr osób korzystających z boisk.

• Boiska są czynne:

poniedziałek – piątek        w  godzinach  16.00 – 20.00

sobota                                w godzinach   11.00 – 21.00

niedziela                             nieczynne

Poza godzinami otwarcia, przebywanie na boiskach jest surowo zabronione