Zastępstwa na środę 27.03.2024 r.
Alicja Głuch |
|
Janusz Lukoszek |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
2 |
1 c - Wyjście z wychowawcą |
|
|
|
1 |
4 c(2) - pływ, b_2 |
G. Kłoda |
zł.gr |
3 |
1 c - Wyjście z wychowawcą |
|
|
|
2 |
4 c(2) - pływ, b_2 |
G. Kłoda |
zł.gr |
4 |
1 c - Wyjście z wychowawcą |
|
|
|
3 |
5 c - wf, S_(3) |
G. Kłoda |
|
|
|
|
|
|
7 |
5 c(1) - pływ, b_1 |
E. Rudzka-Bałys |
zł.gr |
Elżbieta Jagiełło-Pisanko |
|
8 |
5 c(1) - pływ, b_1 |
E. Rudzka-Bałys |
zł.gr |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
dyżury |
3 |
2 c - EW, A29 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
4 |
2 c - EW, A29 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
3 |
E |
J. Hanslik |
|
5 |
2 c - EW, A29 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
|
|
|
dyżury |
|
Danuta Matyja |
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
dyżury |
3 |
AIIp |
M. Grabowska |
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
5 |
AIIp |
M. Madecka |
|
|
1 |
CIp |
A. Reszka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jolanta Klejny |
|
Jacek Osowiecki |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
1 |
3 b - EW, A13 |
A. Wochnik |
|
|
4 |
6 b(2) - j.ang, C12 |
M. Madecka |
zł.gr |
2 |
3 b - EW, S_(5) |
A. Wochnik |
|
|
5 |
3 a - j.ang, A18 |
E. Kozuba |
|
3 |
3 b - EW, A13 |
A. Wochnik |
zł.gr |
|
6 |
4 b(1) - j.ang, C12 |
M. Madecka |
zł.gr |
4 |
3 b - EW, A13 |
A. Wochnik |
zł.gr |
|
7 |
5 d(1) - Ucz. zwolnieni do domu |
|
|
5 |
1 b(2) - Ucz. zwolnieni do domu |
|
|
|
dyżury |
6 |
1 c(2) - Ucz. zwolnieni do domu |
|
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
dyżury |
|
3 |
Ł |
B. Mróz-Kajstura |
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
7 |
CIp |
T. Furman |
|
1 |
Ł |
B.Duda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beata Rubin-Jałowiecka |
Adam Kurpis |
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
3 |
8 b(2) - biol, D25 |
M. Grzonka |
zł.gr |
4 |
4 b(1) - wf, S_(3) |
I. Noga |
zł.gr |
|
4 |
7 a - biol, D25 |
D. Malinowski |
|
5 |
4 b(1) - wf, S_(3) |
I. Noga |
zł.gr |
|
5 |
8 a - Ucz. zwolnieni do domu |
|
|
6 |
8 a - Ucz. zwolnieni do domu |
|
|
|
6 |
5 d - biol, D25 |
J. Morawiec |
|
7 |
8 a - Ucz. zwolnieni do domu |
|
|
|
7 |
7 c - biol, D25 |
J. Hanslik |
|
dyżury |
|
dyżury |
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
3 |
Dp |
B. Koczwara |
|
|
6 |
DIIp |
J. Otlik |
|
5 |
E |
E. Rudzka-Bałys |
|
|
7 |
Dsz |
J. Piórko |
|
7 |
E |
E. Sienkiewicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beata Szyjka |
Estera Kurzydem |
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
3 |
5 d(1) - wf, S_(1) |
J. Hanslik |
zł.gr |
2 |
1 b - Wyjście z wychowawcą |
|
|
|
4 |
5 d(1) - wf, S_(1) |
J. Hanslik |
zł.gr |
3 |
1 b - Wyjście z wychowawcą |
|
|
|
|
|
|
4 |
1 b - Wyjście z wychowawcą |
|
|
|
Zastępstwo |
w świetlicy za P. Siemińską-Rubiś: |
|
|
dyżury |
|
6:45 - 11:45 |
- M.Latoń |
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
|
|
|
2 |
AIIp |
O. Joszko |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasy 8A i 8B na l. 5,6 wychodzą do TEBu na "Dni otwarte" |
|
|
|
|
Zastępstwa na wtorek 26.03.2024 r.
Elżbieta Jagiełło-Pisanko |
|
Jacek Osowiecki |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
1 |
2 c - EW, A09 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
2 |
5 d(1) - j.ang, C12 |
M. Chrystof |
zł.gr |
2 |
2 c - EW, A29 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
3 |
3 c - j.ang, B24 |
A. Urban |
|
3 |
2 c - EW, A29 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
4 |
6 b(2) - j.ang, C12 |
M. Madecka |
zł.gr |
4 |
2 c - zaj.kreat, A29 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
5 |
1 d - j.ang, A12 |
T. Stein |
|
dyżury |
|
7 |
6 a(1) - j.ang, C12 |
J. Piórko |
zł.gr |
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
dyżury |
2 |
AIIp |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
4 |
AIIp |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
1 |
Dsz |
B. Mróz-Kajstura |
|
|
|
|
|
|
5 |
AIp |
A. Głuch |
|
Danuta Matyja |
|
7 |
S |
J. Piórko |
|
dyżury |
|
|
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
Beata Rubin-Jałowiecka |
3 |
CIp |
T. Furman |
|
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
5 |
Ł |
O. Joszko |
|
|
2 |
6 c - biol, D25 |
A. Kurpis |
|
|
|
|
|
|
3 |
7 b - biol, D25 |
D. Dutkiewicz |
|
|
|
|
|
|
4 |
7 d - biol, D25 |
J. Piórko |
|
Marek Biliński |
|
dyżury |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
4 |
6 c - inf, B26 |
M.Chrystof |
|
|
2 |
DIIp |
M. Madecka |
|
|
|
|
|
|
4 |
Dsz |
T. Furman |
|
Tomasz Furman |
|
|
|
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
|
|
|
4 |
5 c - mat, C13 |
E.Rudzka-Bałys |
|
|
|
|
|
Zastępstwo w świetlicy za P.Siemińską-Rubiś: |
|
12:00 - 13:00 _ M.Marcyanik zł.gr |
|
13:00 - 14:30 - M.Marcyanik |
|
14:30 - 16:15 - M.Latoń |
|
Zastępstwa na poniedziałek 25.03.2024 r.
Małgorzata Chrystof |
|
Danuta Matyja |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
dyżury |
5 |
6 c - Wyjście z wychowawcą |
|
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
6 |
5 d(2) - Wyjście z wychowawcą |
|
|
|
2 |
Dp |
B. Szyjka |
|
dyżury |
|
4 |
Dp |
D. Dutkiewicz |
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
|
|
|
6 |
CIp |
K. Jasita |
|
|
Irena Noga |
|
|
|
|
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
Tomasz Furman |
|
2 |
4 b(2) - zaj.sport., S_(1) |
A. Kurpis |
zł.gr |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
3 |
4 b(2) - zaj.sport., S_(1) |
A. Kurpis |
zł.gr |
1 |
5 c - Ucz. przychodzą później |
|
|
|
5 |
7 d(1) - Wyjście z wychowawcą |
|
|
2 |
4 a - Wycieczka |
|
|
|
6 |
7 d(1) - Wyjście z wychowawcą |
|
|
3 |
6 c - mat, C13 |
B. Koczwara |
za 7d |
|
7 |
4 c - wf, S_(5) |
K. Cyfka |
|
4 |
7 b - mat, C13 |
D. Dutkiewicz |
|
|
dyżury |
5 |
6 b - mat, C13 |
D. Malinowski |
za 5a |
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
6 |
7 b(2) - infor, B25 |
M. Biliński |
zł.gr |
|
1 |
E |
A. Kurpis |
|
7 |
7 a(2) - infor, B25 |
M. Biliński |
zł.gr |
|
5 |
E |
J. Sroka |
|
dyżury |
|
7 |
Cp |
J. Hanslik |
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
|
|
|
0 |
CIp |
M. Chrystof |
|
|
Amelia Rybeczka |
3 |
CIp |
A. Reszka |
|
|
dyżury |
6 |
BIIp |
M. Biliński |
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
|
|
|
|
3 |
Ł |
J. Klejny |
|
Bogusława Koczwara |
|
5 |
BIIp |
A. Urban |
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
|
|
|
5 |
7 c - j.pol, C08 |
J. Lukoszek |
|
|
Ewa Sienkiewicz |
6 |
4 c - j.pol, C08 |
J.Lukoszek |
|
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
dyżury |
|
1 |
7 a(1) - Ucz. przychodzą później |
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
2 |
3 b - zaj.sport., S_(5) |
E.Kozuba |
|
5 |
Cp |
J. Otlik |
|
|
3 |
5 a - wf, S_(3) |
D. Malinowski |
|
|
|
|
|
|
5 |
4 a - Wycieczka |
|
|
Estera Kurzydem |
|
dyżury |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
4 |
1 b - EW, A28 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
0 |
E |
A. Kurpis |
|
5 |
1 b - EW, A28 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
|
|
|
6 |
1 b - EW, A28 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
Beata Szyjka |
7 |
1 b - EW, A28 |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
dyżury |
|
5 |
5 d - Wyjście z wychowawcą |
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
7 |
5 d(1) - Wyjście z wychowawcą |
|
|
4 |
hol |
P. Siemińska-Rubiś |
|
|
dyżury |
|
|
|
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
Maja Madecka |
|
5 |
Dsz |
J. Hanslik |
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
|
|
|
3 |
5 b - j.ang, C18 |
S. Kiwus |
za 4a |
|
Lidia Zawadzka |
4 |
4 a - Wyjście z wychowawcą |
|
|
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
6 |
1 a - Ucz. zwolnieni do domu |
|
|
|
4 |
7 d - Wyjście z wychowawcą |
|
|
7 |
4 b(2) - Ucz. zwolnieni do domu |
|
|
|
5 |
7 d(2) - Wyjście z wychowawcą |
|
|
dyżury |
|
6 |
7 d(2) - Wyjście z wychowawcą |
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
dyżury |
4 |
CIp |
J.Morawiec |
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
6 |
AIIp |
T. Stein |
|
|
3 |
Dsz |
B. Szyjka |
|
|
|
|
|
|
4 |
E |
J. Sroka |
|
Zastępstwo |
w świetlicy za P. Siemińską-Rubiś: |
|
|
|
|
|
|
8:00 - 9:00 |
- M.Kozioł |
|
|
|
|
|
|
9:00 - 13:45 |
- M.Latoń |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jacek Osowiecki |
|
Beata Rubin-Jałowiecka |
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
|
lekcja |
opis |
zastępca |
uwagi |
2 |
1 d - j.ang, A12 |
T.Stein |
|
|
3 |
7 c - biol, D25 |
B.Mróz-Kajstura |
|
3 |
3 a - j.ang, A18 |
E. Kozuba |
|
|
4 |
7 a - biol, D25 |
J.Lukoszek |
|
4 |
6 a(1) - j.ang, C12 |
J. Piórko |
zł.gr |
|
dyżury |
5 |
2 a - j.ang, A22 |
M.Grabowska |
|
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
7 |
4 b(1) - j.ang, C12 |
B. Cieślik |
|
|
2 |
Dsz |
K.Wocka |
|
dyżury |
|
4 |
DIIp |
J.Piórko |
|
po lekcji |
miejsce |
zastępca |
uwagi |
|
|
|
|
1 |
AIp |
B.Duda |
|
|
|
|
|
3 |
hol |
O. Joszko |
|
|
|
|
|