24 czerwca uczniowie wszystkich klas trzecich naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu pożegnalnym z okazji zakończenia etapu edukacji wczesnoszkolnej. Wydarzenie odbyło się na Campingu Obora w Raciborzu.
Podczas wspólnego wyjazdu nie zabrakło wielu atrakcji. Uczniowie uczestniczyli w grach i zabawach integracyjnych, które dostarczyły im mnóstwo radości i okazji do wspólnej zabawy. Ważnym punktem spotkania było również ognisko, przy którym dzieci mogły spędzić czas w miłej atmosferze, rozmawiając i wspominając trzy lata nauki w klasach I–III.
Był to wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i pięknych wspomnień. Spotkanie pozwoliło uczniom wspólnie świętować zakończenie ważnego etapu edukacji oraz jeszcze bardziej zintegrować się przed rozpoczęciem nowej szkolnej przygody w klasie czwartej.
Życzymy wszystkim trzecioklasistom wielu sukcesów, nowych przyjaźni i radości z dalszej nauki!