• 29.06.2023 11:36
            • 6 grudnia świetlicę odwiedził św. Mikołaj. Grzeczne dzieci zostały obdarowane prezentami. W zamian przygotowały krótki występ artystyczny.

• WARSZTATY MYDLARSKIE - 2 GRUDNIA

• 29.06.2023 11:46
            • Podczas kiermaszu świątecznego organizowanego przez Radę Rodziców w świetlicy zostały zorganizowane warsztaty mydlarskie. Dzieci miały niecodzienną okazję wykonać własne mydełko. Podczas zajęć uczniowie samodzielnie wykonali mydełka o wybranym przez siebie kształcie, kolorze i  zapachu. Dodatkowo udekorowały je ozdobami które sprawiły, że każde było wyjątkowe i niepowtarzalne.

• ANDRZEJKI

• 29.06.2023 11:48
            • 30 listopada w świetlicy zapanowała magiczna atmosfera. Dzieci poznały legendę o tradycjach związanych z wróżbami andrzejkowymi i katarzynkowymi, a następnie mogły poznać swoją przyszłość... wróżąc sobie.

• TYDZIEŃ PROFILAKTYKI

• 29.06.2023 10:31
            • Świetlica aktywnie włączyła się w tydzień profilaktyki pod hasłem "RATUJMY ŻYCIE I ZDROWIE".

• 11 LISTOPADA

• 29.06.2023 10:30
            • Z okazji święta Niepodległości dzieci w świetlicy poznały historię tego święta, nauczyły się piosenki „Co to jest Niepodległość” oraz zobaczyły prezentację multimedialną. Podsumowując zajęcia odbył się quiz wiedzy o  Polsce.