• DZIEŃ KOBIET

• 29.06.2023 11:18
            • "Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!
              Taki dzień raz się w roku zdarza,
              gdy 8 Marca z gwarem wiosny
              wytryśnie z kartek kalendarza.
              Tak, to wspaniałe, wielkie Święto,
              więc śpieszą chłopcy i panowie
              z bukietem życzeń w barwach kwiatów –
              Uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet."

M. Pawlikowska-Jasnorzewska Święto Kobiet

8 MARCA  to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,  zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w  składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez drobnych upominków.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, upominki i promienny uśmiech :)

• 29.06.2023 11:17
            • 14.02 świętowaliśmy Dzień Zakochanych. W świetlicy szkolnej działała Poczta Walentynkowa, a nasi Świetlicowi Listonosze prężnie roznosili kartki do wszystkich uczniów. Jak się okazało, każdy z naszych uczniów został miło zaskoczony walentynkowym liścikiem 😉

• ŚWIETLICOWY BALIK  KARNAWAŁOWY
            • ŚWIETLICOWY BALIK KARNAWAŁOWY

• 29.06.2023 11:32
            • Balik karnawałowy, który odbył się 7.02 w świetlicy szkolnej cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród świetliczaków. Dzieci miały okazję przebrać się za wybraną postać, potańczyć i pobawić się w dyskotekowym klimacie. Świetnej zabawie towarzyszył także słodki poczęstunek.

• BEZPIECZNE FERIE

• 29.06.2023 11:39
            • Przez cały tydzień poprzedzający ferie zimowe, które odbyły się w dniach od 16.01 do 27.01 w świetlicy szkolnej odbywały się zajęcia poświęcone tematowi bezpiecznych ferii zimowych. Poznawaliśmy różnego rodzaju sporty zimowe, zasady bezpiecznego wypoczynku w górach, regulaminy korzystania ze stoków narciarskich, a także ćwiczyliśmy procedury postępowania w przypadku zagrożeń. Odgrywaliśmy scenki inicjujące rozmowy z telefonami alarmowymi.

• WIGILIA ŚWIETLICOWA

• 29.06.2023 11:35
            • 22 grudnia w świetlicy odbyła się "wigilijka" czyli spotkanie przedświąteczne. Dzieci poznały zwyczaje i tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia. Atmosfera była bardzo przyjazna, a wspólne kolędowanie wprawiło nas w świąteczny nastrój.